Medarbejdere

Navn Jobtitel E-mail Telefon Mobil Bygning
Aaby, Anna Sofia Elisabeth Ph.d.-studerende aaby@ph.au.dk +4541668262 1261, 215
Aagaard, Hanne aagaard@ph.au.dk +4520433371 1260
Adhikari, Tara Ballav Ph.d.-studerende tba@ph.au.dk
Amadid, Hanan hanan@ph.au.dk +4530756704
Amdisen, Lau Videnskabelig assistent amdisen@ph.au.dk
Andersen, Helle Elisabeth Ph.d.-studerende hean@ph.au.dk
Andersen, Niels Trolle Lektor trolle@ph.au.dk +4587167994 +4521725480 1261, 219
Andersen, Thomas Bull Lektor tbull@ph.au.dk +4587168165 +4528114126 3410, 435
Andreasen, Bjarke Studieadjunkt banr@ph.au.dk 3410
Angel, Sanne Lektor angel@ph.au.dk +4551358576 1260, 330
Arah, Onyebuchi Adjungeret Skou-professor
Arnbjerg-Nielsen, Caroline Juhl Ph.d.-studerende caroline.arnbjerg@ph.au.dk
Autrup, Herman Professor ha@ph.au.dk +4587168029 +4528992570 1260, 336
Bachmann, Annette Sekretariatsleder ab@ph.au.dk +4587167986 +4524988585 1260
Bech, Bodil Hammer Lektor bhb@ph.au.dk +4523352167 1260, 232
Beck, Malene Adjunkt mbec@ph.au.dk +4529712283 1260
Beck Astrup, Preben Ekstern lektor prebenbeck@ph.au.dk 3410
Beedholm, Kirsten Lektor kbe@ph.au.dk +4520475824 1260, 341
Beer, Christiane cbee@ph.au.dk 1260
Bekker, Hilary Louise Professor hlbekker@ph.au.dk 1260
Bell, Cathrine Ph.d.-studerende cbel@ph.au.dk
Belusa, Majken belusa@ph.au.dk 1260
Bertelsen, Michael Ph.d.-studerende michael.bertelsen@ph.au.dk +4526701339
Berthelsen, Connie Lektor cb@ph.au.dk +4553302308 1633
Bibby, Bo Martin Lektor bibby@ph.au.dk +4587167996 1261, 221
Biering, Karin Lektor karin.biering@clin.au.dk
Bitsch, Birgitte Laier Ph.d.-studerende bilabi@ph.au.dk
Bjerager, Marianne Ekstern lektor m.bjerager@ph.au.dk
Bjerrum, Merete Lektor mb@ph.au.dk +4593521012 +4521488973 1260, 331
Blæhr, Emely Ph.d.-studerende emelyekblaehr@ph.au.dk
Bo, Anne Postdoc anne.bo@ph.au.dk +4520213175
Boateng, Millicent Addai Ph.d.-studerende milliboat1@ph.au.dk
Bonefeld-Jørgensen, Eva Cecilie Centerleder, adj. professor, lektor ebj@ph.au.dk +4528992480 1260
Bové, Hanne Mørkenborg Ph.d.-studerende hanbov@ph.au.dk
Brauneiser, Birthe Sekretær bib@ph.au.dk +4587168365 1260, 135
Bregnballe, Vibeke Ekstern lektor bregnballe@ph.au.dk
Breinholm, Nete Projektmedarbejder netebreinholm@ph.au.dk +4527595954 1260
Brix, Nis Videnskabelig assistent nis.brix@ph.au.dk 1260
Bro, Flemming Professor fbro@ph.au.dk +4587167906 +4561670071 1260, 111
Brødsgaard, Anne Lektor abm@ph.au.dk +4538623129 +4538623129
Burau, Viola Lektor viola@ph.au.dk +4593508709 1260, 225
Bøgh, Niels-Søren Faglig koordinator nsb@ph.au.dk +4530360777 +4530360777 1267
Bønnelykke, Astrid Julie Ph.d.-studerende a.boennelykke@ph.au.dk 1261, 114
Callesen, Jacob Lynge Ph.d.-studerende jlcl@ph.au.dk
Carstensen, Kathrine katcar@rm.dk
Charles, Morten Haaning Seniorforsker mc@ph.au.dk +4541246146 1260, 136
Chen, Shannon Ph.d.-stipendiat
Christensen, Bo Professor bc@ph.au.dk +4587152009 +4521766695 1260, 121
Christensen, Kaj Sparle Professor kasc@ph.au.dk +4587167919 1260, 1.41
Christensen, Maria Ph.d.-studerende makc@ph.au.dk 2641, 213